Elektroninis Eksportas 2020: efektyvios E-komercijos ES ir JAV rinkose STARTAS

25 students

Pažangi nuotolinių vaizdo mokymų programa vadovams ir vadybininkams!


Žiūrėti pilną mokymų programą >>> 

45 video pamokos

4.5 val. vaizdo medžiagos

Veikia mobiliuose įrenginiuose, TV, PC

Prisijungimas visam laikui

Įgyjamas E-komercijos projektų vadovo(-ės) sertifikatas
  • Išmoksite teisingai išsitirti rinką ir prekiauti tik pelningais, paklausą turinčiais produktais
  • Sužinosite visus dalykus, reikalingus E-komercijos STARTUI didžiausiose užsienio rinkose
  • Išvengsite esminių pradedančiųjų ir pažengusiųjų klaidų
  • Išmoksite susikurti nuosavą prekių pardavimo sistemą, nuo A iki Ž
  • Gausite unikalių praktinių žinių apie E-komerciją Vakarų Europoje, Skandinavijoje, JAV, Kanadoje, Australijoje
  • Įgysite E-komercijos projektų vadovo(-ės) lygmens kvalifikaciją

Patikrintas lektorius

Mokymų kurso kūrėjas Vytautas Jonušas nuo 2016 m. pravedė daugiau kaip 30 “gyvų” E-komercijos mokymų renginių Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose apsilankė daugiau kaip 700 dalyvių iš visos Lietuvos.

Vaizdo mokymai “Efektyvi E-komercija užsienyje 2020” – tai geriausia “gyvų” mokymų praktika ir patirtis, perkelta į modernią nuotolinio mokymosi platformą Online, pasiekiamą praktiškai bet kur ir bet kada, Jums patogiu laiku!

Žiūrėti pilną mokymų programą >>>

Mokykitės savo grafiku!

Kur tik yra interneto ryšys, išmanus telefonas, planšetė, kompiuteris ar TV

 

D.U.K.

Kodėl Nuotoliniai vaizdo mokymai?
Tokia mokymų forma yra daug efektyvesnė ir prieinamesnė už tradicinius „gyvus“ mokymų renginius ar seminarus, nes mokytis galite savo grafiku – bet kur ir bet kada, kur tik yra interneto ryšys ir išmanus telefonas ar kompiuteris. Suteikiamas prisijungimas prie Nuotolinių vaizdo mokymų platformos neribojamas, todėl reikalingą medžiagą peržiūrėti galėsite kad ir po 5 metų. Visos vaizdo pamokos ir papildomas turinys yra nuolatos atnaujinami, atsižvelgiant į vykstančius pokyčius E-komercijos srityje.

Kas yra Vytautas Jonušas?
Nuotolinių vaizdo mokymų programos autorius Vytautas Jonušas E-komercijos projektų vystymo srityje dirba nuo 2004 m., daugiausia UK ir USA rinkose, nuo 2016 m. Lietuvoje suorganizavo ir pravedė daugiau kaip 30 E-komercijos mokymų renginių, kuriuose apsilankė daugiau kaip 700 dalyvių iš visos Lietuvos. Pagrindinis tikslas – dalintis savo unikalia praktine patirtimi užsienio rinkose ir skatinti kuo daugiau Lietuvos žmonių ir verslų eksportuoti prekes ir paslaugas už šalies sienų, naudojantis efektyviais Elektroninės prekybos kanalais.

Koks mokymų lygis?
Šie mokymai yra skirti pradedantiesiems ir pažengusiems – srities naujokai išmoks visą E-komercijos organizavimo abėcėlę nuo A iki Ž, o pažengusieji išgirs tikrai naudingų praktinių įžvalgų kasdieniam darbui ir efektyvesniam E-komercijos projektų valdymui. Pagal tiesioginę lektoriaus patirtį, mokymų kurse išdėstytos praktikos geriausiai veikia turint 0 – 5000 pardavimų/mėn. ir iki 10 mln. EUR metinę apyvartą. Tai yra E-komercijos projektų vadovo(-ės) kvalifikacinio lygmens mokymai, pabaigus kursą kiekvienam dalyviui išduodamas baigimo sertifikatas.

Kiek laiko trunka kursas?
Viskas priklauso nuo Jūsų turimo laiko ir įpročių – jeigu kasdien išmoksite po 1 modulį ir atliksite praktines užduotis, užtruksite apie 2 savaites. Padvigubindami dienos modulių skaičių, mokymosi laiką galite sutrumpinti iki 1 savaitės (pvz. tokiu režimu gali mokytis nauji darbuotojai/kolegos). Jeigu mokysitės tik savaitgaliais, kursą galite baigti per 2-4 savaites. Išmokdami po vieną vaizdo pamoką per dieną, visą mokymo kursą baigsite per maždaug 2 mėnesius. Pagrindinis Nuotolinių vaizdo mokymų privalumas – mokymosi grafiko lankstumas, pagal esamą situaciją ir galimybes.

Naujų darbuotojų apmokymas?
Taip, žinoma! Šie E-komercijos mokymai idealiai tinka naujų darbuotojų/kolegų/partnerių apmokymui!

Instructor

Free